تقویم دوره‌ها و آزمون‌ها
منابع المپیاد زیست
درباره المپیاد زیست

کمپبلِ المپیاد.

مهم‌ترین دستاورد زیستی‌ها توی این سال‌ها رو می‌شه توی دو کلمه خلاصه کرد: کتاب‌های جامع. کتابایی که در کنار کمپبل (و کلی کتابای تکست دیگه نشر معتبر و خوش‌نام خانه زیست‌شناسی) چاپ شدن و راهشون رو به قفسه کتاب‌های همه المپیادزیستی‌ها باز کردن؛ از بچه‌ها بگیر تا مدالی‌ها و طلایی‌ها و اساتید. وضعیت جوری عوض شد که به‌قول اساتید الان دو تا کمپبل داریم؛ یکی خود کمپبل و یکی هم کتاب‌های جامع. آره، شدن کمپبلِ المپیاد.

کتاب جامع المپیاد زیست‌شناسی - بررسی موضوعی سؤالات مرحله اول
در ۶۰۸ صفحه - انتشارات خانه زیست‌شناسی
توی این کتاب همه سؤالای مرحله اول هست؛ با تفکیک موضوعی، طبقه‌بندی‌شده و منظم. فصل‌بندی کتاب رو طبق بخشای کمپبل انجام دادیم که بتونی به‌راحتی موازی با کمپبل بخونیش و سوالا رو حل کنی.
با خوندن این کتاب:
🔸عملا همه مطالبی که برای مرحله اول نیاز هست رو یاد می‌گیری؛ چه مطالب در حد کمپبل و چه مطالب دست‌بالا و تخصصی‌تر. چون پاسخای کتاب صرفا پاسخ تشریحی نیستن و خیلیاشون یه درسنامه کاملن (مثلا درسنامه‌های کینتیک آنزیم، مهارکننده‌های آنریمی، اصول بیوانرژتیک، قانون بیرلامبرت، الکتروفورز و کروماتوگرافی و ... توی بخش بیوشیمی).
🔸بیش از ۲۰۰ عکس جامع و پرمطلب از همه مباحث برات مرور میشه. سعی کردیم بیشتر و تا حد ممکن از عکسای کمپبل استفاده کنیم تا برات آشنا باشن و بهتر بتونی به نکته‌های سؤال‌خیزشون دقت کنی و یاد بگیری.
🔸ارجاع پاسخ‌ها به هم. سؤالای مرتبط رو به هم ارجاع دادیم تا هم از تکرار مطالب پرهیز کنیم و هم پاسخایی که مطالب و درسنامه‌های مهم دارن مدام برات مرور بشن.
       شماره تماس: ۶۶۴۶۱۵۲۱-۰۲۱ (شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۳)
       دفتر مرکزی: تهران، خیابان لبافی‌نژاد، بین فلسطین و ابوریحان، کوچه باقری پارسا، بن‌بست اول، پلاک ۴ (مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی مقدور می‌باشد.)