تقویم دوره‌ها و آزمون‌ها
منابع المپیاد زیست
درباره المپیاد زیست

شاید مهم‌ترین دستاورد زیستی‌ها توی این سال‌ها رو بشه توی دو کلمه خلاصه کرد: «کتاب‌های جامع» ! کتابایی که در کنار کمپبل (و کلی کتابای تکست دیگه نشر معتبر و خوش‌نام خانه زیست‌شناسی) چاپ شدن و راهشون رو به قفسه کتاب‌های همه المپیادزیستی‌ها باز کردن؛ از بچه‌ها بگیر تا مدالی‌ها تا طلاها تا اساتید... وضعیت جوری عوض شد که به‌قول یکی از اساتید الان دو تا کمپبل داریم؛ یکی خود کمپبل و یکی هم کتاب‌های جامع! آره، شدن «کمپبل المپیاد»😎❤️

کتاب جامع المپیاد زیست‌شناسی - بررسی موضوعی سؤالات مرحله اول
در ۶۰۸ صفحه - انتشارات خانه زیست‌شناسی
توی این کتاب همه سؤالای مرحله اول هست؛ با تفکیک موضوعی، طبقه‌بندی‌شده و منظم! فصل‌بندی کتاب رو طبق بخشای کمپبل انجام دادیم که بتونی به‌راحتی موازی با کمپبل بخونیش و سوالا رو حل کنی.
با خوندن این کتاب:
🔺عملا همه مطالبی که برای مرحله اول نیاز هست رو یاد می‌گیری؛ چه مطالب در حد کمپبل و چه مطالب دست‌بالا و تخصصی‌تر! چون پاسخای کتاب صرفا پاسخ تشریحی نیستن و خیلیاشون یه درسنامه کاملن (مثلا درسنامه‌های کینتیک آنزیم، مهارکننده‌های آنریمی، اصول بیوانرژتیک، قانون بیرلامبرت، الکتروفورز و کروماتوگرافی و ... توی بخش بیوشیمی).
🔺بیش از ۲۰۰ عکس جامع و پرمطلب از همه مباحث برات مرور میشه. سعی کردیم بیشتر و تا حد ممکن از عکسای کمپبل استفاده کنیم تا برات آشنا باشن و بهتر بتونی به نکته‌های سؤال‌خیزشون دقت کنی و یاد بگیری.
🔺ارجاع پاسخ‌ها به هم! سؤالای مرتبط رو به هم ارجاع دادیم تا هم از تکرار مطالب پرهیز کنیم و هم پاسخایی که مطالب و درسنامه‌های مهم دارن مدام برات مرور بشن.
       شماره تماس: ۶۶۴۶۱۵۲۱-۰۲۱ (شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۳)
       دفتر مرکزی: تهران، خیابان لبافی‌نژاد، بین فلسطین و ابوریحان، کوچه باقری پارسا، بن‌بست اول، پلاک ۴ (مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی مقدور می‌باشد.)